Hakkımızda


Narlı Ev Butik Otel, 21.05.2020 tarihinde  Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı ( ŞURKAV ) tarafından alınarak işletme sahibi Vedat BULUT tarafından restorasyon çalışmaları yapılmıştır.

Torbalı Nakliyat - Kartal Nakliyat

Narlı Ev Butik Otel olarak hizmetinize sunulmuştur. Narlı Ev Butik Otel şehrin önemli dokusu olan (Şanlıurfa Kalesi) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir. 12 oda 25 yatak kapasitesiyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel işletme Belgeli olarak misafirlerine hizmet sunmaktadır..

Torbalı Nakliyat Firması

Otelimiz 2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu  mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü  nahit taşından yapılmıştır. Kışın sıcak , yazın serinliğini korumasındaki en büyük etken budur. Güneydoğu Anadolu Evleri içerisinde yorumlanması gereken Narlı ev , çok eskilerden beri bölgede süre gelen eyvanlı,çardaklı mimari geleneğin adeta bir sembolüdür. Konağın mimarisinde eski yapıların mükemmel oluşunun kanıtıdır.

Şanlıurfa Narlı Ev Butik Otel her ne kadar 2020 yılında kurulmuş olsa da kurucularımız hayatlarını Turizme adamış Şanlıurfa'nın en çok bilinen turizmcileridir. Otelimiz kısa sürede Şanlıurfa'nın en çok aranan otelleri arasına girmeyi başarmıştır. Bugünlere gelmemizde etkili olan değerli müşterilerimize, bizlerden maddi-manive desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkür ederiz.