Vizyon ve Misyonumuz

Yizyon ve Misyonumuz

Torbalı Nakliyat

MİSYONUMUZ

“Narlı ev Butik Otel” çalışanlarına ve misafirlerine huzurlu bir aile ortamı sağlama gayesi ile hareket eder.

  • Misafirlerimizin rahat edeceği ortamları yaratmak.
  • Daha sıcak ve samimi bir ortam sunarak misafirlerimizin otelimizden memnun ayrılmalarını sağlamak.
  • Misafirlerimizin tatil rotalarını çizerken ilk adresleri olabilmek.
  • Her yaştan konuğumuzda olumlu izler bırakan tatil imkanını onlara yaşatmak.
  • Misafirlerimizin sadakatlerini kazanarak onları yeniden daha güzel bir şekilde ağırlamak.
  • Hizmetlerimizde kaliteyi en üst noktaya taşıyabilmek yüklendiğimiz en büyük misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Önceliğimiz; sürekli gelişmeye açık olmak, misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet verebilmektir. Hizmet ve kalite noktasında misafirlerimizin memnuniyetini sağlama sorumluluğu tüm ekibimize aittir. Hedefimiz, her yaştan misafirlerimize özgün hizmetler sunarak hoş vakit geçirmelerini sağlamaktır.

“Narlı Ev Butik Otel” olarak içinde bulunduğumuz sektörün üst sıralarında olmak ve sektörde “Narlı Ev” markası ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak en önemli ilke ve hedeflerimizdendir.

Devamını oku: Vizyon ve Misyonumuz

  • İzlenme: 910

Hakkımızda

Hakkımızda


Narlı Ev Butik Otel, 21.05.2020 tarihinde  Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı ( ŞURKAV ) tarafından alınarak işletme sahibi Vedat BULUT tarafından restorasyon çalışmaları yapılmıştır.

Torbalı Nakliyat - Kartal Nakliyat

Narlı Ev Butik Otel olarak hizmetinize sunulmuştur. Narlı Ev Butik Otel şehrin önemli dokusu olan (Şanlıurfa Kalesi) Balıklıgöl’ün şahane manzarasına eşlik etmektedir. 12 oda 25 yatak kapasitesiyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel işletme Belgeli olarak misafirlerine hizmet sunmaktadır..

Torbalı Nakliyat Firması

Otelimiz 2 Avlu, 12 konaklama odası olmak üzere toplam 19 oda, 2 mutfak ve 1 develiğin olduğu tarihi Urfa Evi, Güneydoğu Anadolu  mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Şanlıurfa’ya özgü  nahit taşından yapılmıştır. Kışın sıcak , yazın serinliğini korumasındaki en büyük etken budur. Güneydoğu Anadolu Evleri içerisinde yorumlanması gereken Narlı ev , çok eskilerden beri bölgede süre gelen eyvanlı,çardaklı mimari geleneğin adeta bir sembolüdür. Konağın mimarisinde eski yapıların mükemmel oluşunun kanıtıdır.

Şanlıurfa Narlı Ev Butik Otel her ne kadar 2020 yılında kurulmuş olsa da kurucularımız hayatlarını Turizme adamış Şanlıurfa'nın en çok bilinen turizmcileridir. Otelimiz kısa sürede Şanlıurfa'nın en çok aranan otelleri arasına girmeyi başarmıştır. Bugünlere gelmemizde etkili olan değerli müşterilerimize, bizlerden maddi-manive desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkür ederiz.

Devamını oku: Hakkımızda

  • İzlenme: 2283

Diğer Makaleler...

Şanlıurfa Narlı Ev Butik Otel

Şanlıurfa Narlı Ev Butik Otel olarak siz değerli müşterilerimiz için herşeyin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Otelimiz Turizm sektöründe yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermektedir. Sayıları on bini aşan müşterilerimiz bir dahaki gelişlerinde tekrar tekrar otelimizi tercih etmektedirler. Her zaman hizmete aynı kararlılıkla devam edeceğiz. 

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Narlı Ev Butik Otel Resmi Web Sitesi Web Tasarım: Koray ÇOKOL